Про нас

Наша компанія здійснює закупівлю зернових та інших культур безпосередньо у сільгоспвиробників та подальший прямий експорт цієї продукції, що веде до зниження кількості посередників та забезпечує можливість отримання більшого прибутку для виробника.

Поточний фокус роботи компанії зосереджений на Східному регіоні України (Донецька та Луганська області).

В планах компанії розширення послуг, що надаються фермерам Східного регіона України, за рахунок виявлення їх проблем та потреб, та надання комплексного рішення по їх усуненню.

На цей момент йде активна праця з розробки стратегії розвитку та шляхів залучення фінансування діяльності компанії.

Наші Послуги

Закупівля агропродукції

Ми здійснюємо пряму закупівлю зернових та інших культур безпосередньо у сільгоспвиробників на умовах FCA та CPT.

Відбір та аналіз

Компанія надає безкоштовну послугу з відбору зразків у господарствах для визначення якості вирощеної продукції. Аналіз проводиться на сучасному обладнанні в лабораторії, що сертифікована за міжнародними стандартами.

Умови оплати

Ми здійснюємо закупівлю агропродукції з умовами оплати 80/20 до початку відвантаження. Для постійних клієнтів ми готові надавати 100% передоплату товару. Також ми працюємо з програмами форвардного фінансування.

Аналітичні звіти

Ми ретельно вивчаємо ситуацію на зовнішніх та внутрішніх ринках, що надає нам можливість рекомендувати фермеру коли йому вигідніше продати свою продукцію для отримання максимального прибутку.

Логістика

Компанія організує та контролює повний комплекс перевезення продукції автомобільним та залізничним транспортом. Ми готові забезпечити оптимальну вартість перевезення завдяки довгостроковим партнерським відношенням з великою кількістю логістичних компаній.

Экспорт агропродукції

Наша компанія здійснює продаж зернових та інших культур кінцевим споживачам на умовах CPT, DAT, FOB з порту Маріуполь (зерновий термінал ТОВ «УкрТрансАгро»).

Наші Партнери